НОВИНИ

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

25.06.2022

24.06.2022

23.06.2022

РУБРИКАТОР

Люди перестали судитися: кількість справ упала на 90%

12.04.2022

В суди по всій Україні надходить усього десять відсотків справ від довоєнної їх кількості. І досягнути довоєнної продуктивності судів у найближчому майбутньому навряд удасться.

Про це в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня» розповів Голова ВС Всеволод Князєв, передає.

«За час війни Верховний суд виніс уже понад півтори тисячі судових рішень. Однак  зрозуміло, що довоєнної продуктивності ми навряд чи досягнемо найближчим часом. Тимчасом  і надходження справ за півтора місяця війни істотно знизилося. За моєю інформацією, в суди по всій Україні надходить усього десять відсотків справ від довоєнної їх кількості», – сказав він.

Очільник судової системи запевнив, що прийняття кореспонденції на пошті не припинялося ні на день. Позови приймаються, розподіляються й розглядаються тією мірою, якою це можливо, з урахуванням безпеки всіх учасників судового процесу.

«Більшість судів України перебувають у відносно спокійній ситуації, їхня діяльність не припинялася ні на один день. Однак і в ці суди надходження справ зменшилося  на 80—90 відсотків», – зауважив В.Князєв. Він пов’язує це із зміщенням на інше фокусу уваги людей. «Відпало бажання сперечатися з якихось дрібних питань, що ж стосується глобальних справ і проблем, де порушується  право, то люди, як і раніше, йдуть до суду. Інші питання залишають на «після війни», – пояснив Голова ВС.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"