НОВИНИ

27.07.2021

24.07.2021

23.07.2021

22.07.2021

21.07.2021

РУБРИКАТОР

Львівська мерія погодила будівництво нового СІЗО на околиці міста

20.03.2021

На західній околиці Львова збудують новий слідчий ізолятор на понад 800 арештантів. Під час засідання 19 березня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив містобудівні умови і обмеження на будівництво нового СІЗО державній кримінально-виконавчій службі.

Загальна площа нового СІЗО на вул. Збиральній неподалік «Епіцентру» становитиме 8,3 га. Територія нового СІЗО складатиметься з кількох корпусів: п’ятьох режимних корпусів, лікарні на 150 місць, спортзалу, збірного та слідчого відділень. Загалом одночасно у новому СІЗО зможе перебувати 720 чоловіків та 70 жінок і неповнолітніх. Окрім того, на території слідчого ізолятора облаштують сектор максимального рівня безпеки на 50 людей. На території слідчого ізолятора також будуть їдальня, лазня, клуб, крамниця і пекарня.

На території СІЗО облаштують окремі прогулянкові зони для чоловіків, жінок, матерів з дітьми, інфекційних хворих, для занять спортом. Окрім того, планується збудувати розплідник та вольєр для службових собак та облаштувати навчальні класи для кінологів. На території ізолятора збудують ремонтні майстерні та гараж для автомобілів.

Остаточний вигляд нового львівського СІЗО мають визначити на архітектурному конкурсі.

Нагадаємо, ще у 2016 році Львівська міська рада виділила ділянку площею понад 8 га на вул. Збиральній під нове СІЗО за умови, що діючий ізолятор на вул. Городоцький припинить свою роботу. У 2018 році у Мін’юсті заявили, що вже знайшли інвестора, який мав би збудувати на місці СІЗО на Городоцькій торгово-розважальний центр та музей. Однак з того часу жодних кроків щодо продажу будівлі цього СІЗО не відбувається, там і надалі утримують арештантів.

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"