НОВИНИ

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

РУБРИКАТОР

«Кришування» місць розпусти в Одесі – двоє поліцейських постануть перед судом

24.12.2020

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох співробітників Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції України в Одеській області, які обвинувачуються  у вимаганні та отриманні хабара  (ч. 3 ст. 368 КК України).

Нагадаємо, що поліцейські, вступивши попередньо в злочинну змову, систематично вимагали хабарі від жінок, що надають платні інтимні послуги на території Одеси, за не притягнення їх до адміністративної відповідальності та прикриття подальшої протиправної діяльності.

Так, з початку травня цього року правоохоронці регулярно  отримували, шляхом переказу на банківський рахунок, неправомірні кошти, на загальну суму 3700 доларів США, від мешканок міста, що надають інтимпослуги за місцем свого проживання.

Зловмисників затримали у липні поточного року одразу після одержання чергового переказу неправомірних коштів у розмірі 1200 доларів США.

Наразі поліцейські звільнені з лав правоохоронних органів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали   слідчі ТУ Державного бюро розслідувань у Миколаєві за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.

За цей злочин Законом передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"