НОВИНИ

25.09.2021

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Компанія Facebook працює над додатком для адаптації колишніх ув’язнених

29.03.2021

Новий додаток, який створює Facebook для колишніх ув‘язнених, допоможе їм знову адаптуватися в суспільстві. Користувачів соціальної мережі вже просили протестувати застосунок The Re-Entry та залишити свій відгук. Про це повідомляє Bloomberg.

Реклама нового додатка під назвою The Re-Entry з’явилася у стрічці деяких користувачів Instagram. У оголошенні користувачам пропонували протестувати додаток, представлений як сервіс, здатний допомогти у “підготовці до життя після в’язниці за підтримки спільноти“, і залишити відгук.

Ми вивчаємо різні способи допомогти розв’язувати проблеми, з якими стикаються представники маргіналізованих спільнот в наших програмах”, — повідомили у Facebook.

Зараз компанія прибрала рекламу додатка, оскільки The Re-Entry призначався лише для внутрішнього тестування. Як заявили у Facebook, не планувалося, що рекламне оголошення побачать звичайні користувачі.

Bloomberg також зазначає, що компанія часто експериментує з ідеями сервісів і додатків, які згодом ніколи не реалізуються.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"