НОВИНИ

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

Комітет захисту прав адвокатів звинувачує патрульних у побитті адвоката та його батька у Броварах

28.03.2020

Як повідомляє Комітет захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук, 27.03.2020 року у м. Бровари було скоєно напад на адвоката.

Так, 27.03.2020  надійшло повідомлення про напад на адвоката Пономарьова Миколу у м. Бровари.

На місце відразу виїхали представники Комітету Щиголь Володимир та Щиголь Микола. Прибувши на місце було встановлено, що працівники поліції застосували фізичну силу та кайданки до адвоката та його батька. Заподіявши їм тілесних ушкоджень.

Як з’ясували представники Комітету такі дії працівників поліції буди викликані тим, що адвокат відмовився давати пояснення як свідок.

У зв’язку із вказаними обставинами представниками Комітету захисту прав адвокатів подано заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Останнім часом сильно почастішали випадки грубого порушення прав адвокатів та застосування до них сили з боку правоохоронців.

Сподіваємось, що адвокатська спільнота не залишить колег на одинці з свавіллям працівників поліції, та вкотре проявить професійну згуртованість, а також зробить все, аби покарати злочинців у погонах.

 Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"