НОВИНИ

19.08.2019

17.08.2019

16.08.2019

РУБРИКАТОР

Колишнього співробітника поліції за хабара засудили на 5 років

08.02.2019

Колишнього заступника начальника слідчого відділення Василівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області визнали винним в отриманні неправомірної вигоди і засудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 4 лютого.

У 2015 році правоохоронець дізнався про збут наркотичного засобу «Метамфітамін». За 1000 доларів він пообіцяв не притягувати особу до відповідальності. Пізніше він згодився на зменшення суми і одержав 5000 грн і 300 доларів.

Сам обвинувачений вину не визнав і розповів, що розслідував справу за фактом грабежу та зґвалтування жінки. Через деякий час надійшла інформація, що телефон потерпілої знайдений у м. Запоріжжі іншими працівниками поліції. Тоді він поїхав до приміщення ГУМВС, щоб вилучити викрадений телефон, та у кабінеті познайомився з громадянкою, яка сказала, що телефон придбала у малознайомого хлопця. Із показань свідків стало відомо, що телефон обміняли на наркотики. Знайома цієї жінки повідомила поліції, що та займається збутом наркотичних речовин.

Обвинувачений екс-співробітник поліції даних до ЄРДР не вносив, оскільки вважав, що розслідування вже провадиться Жовтневим РВ м. Запоріжжя. Із громадянкою, яка нібито збувала метамфітамін, він згодом спілкувався, але, за його версією, з приводу розшуку золотих прикрас потерпілої. На зустрічі в кафе він відійшов поговорити по телефону, а коли повернувся, то його обшукали працівники СБУ і вилучили з залишеного портфеля гроші. На думку обвинуваченого, жінка могла за його відсутності підкинути гроші, щоб помститися йому як працівнику поліції, до яких вона мала негативне ставлення.

Заявник розповіла, що обвинувачений та  інші працівники міліції, сидячи в автомобілі, написали їй на аркуші паперу суму, яку вона повинна була передати. Погрожували, що у разі відмови її заарештують. Вона за його вказівкою поклала до портфелю 5000 грн. тоді, коли він відходив нібито розмовляти по телефону. Ввечері вона передала йому другу частину коштів, які поклала знову до портфелю, оскільки обвинувачений сказав: «Давай по старой схеме».

Джерело