НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Колишню суддю Апеляційного суду АР Крим судитимуть за держзраду

31.05.2022

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та м. Севастополя, в порядку спеціального досудового розслідування до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишньої судді Апеляційного суду АР Крим. Обвинуваченій інкриміновано державну зраду (ч. 1 ст. 111 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що до окупації півострова обвинувачена займала посаду судді Апеляційного суду АР Крим. У 2014 році вона зрадила присязі на вірність народу України та перейшла на службу до незаконно створеного «Верховного суду Республіки Крим Російської Федерації». Обвинувачена надавала допомогу представникам держави-окупанта у переході судової системи України, що діяла в Криму, на відправлення правосуддя за законодавством РФ. Своїми діями та рішеннями вона сприяла державі-окупанту та окупаційним органам влади у проведенні підривної діяльності проти України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"