НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Колишня слідча луганської міліції стала у так званій ЛНР “уповноваженою з прав людини” 

19.05.2022

Зрадниця наразі обіймає посаду омбудмена у самопроголошеній  республіці. В Україні на неї чекає підозра у скоєнні злочинів і арешт.

За матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Києві, розпочали кримінальне провадження відносно 39-річної мешканки Луганська. Жінка – в минулому старша слідча Ленінського районного відділу поліції Луганщини – на теперішній час працює в так званій «лнр» уповноваженим з прав людини.

Перебіжниця, крім того, що зрадила присязі, публічно закликає до силового повалення конституційного ладу в Україні, захоплення державної влади та порушення територіальної цілісності України.

За процесуального керіаництва Київської міської прокуратури фігурантці заочно оголошено про підозру за ч. 1 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Санкції зазначених  статтей передбачають покарання до 10-ти років позбавлення волі.

Зважаючи, що на вручення підозри «омбусмен» не з‘явиться, жінку буде оголошено у розшук з правом на фізичне затримання.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"