НОВИНИ

04.10.2023

03.10.2023

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

РУБРИКАТОР

Колишні міліціонери виготовляли фальшиві документи

28.07.2023

Працівники Департаменту внутрішньої безпеки та слідчі ГСУ Нацполіції викрили групу осіб, яка на замовлення виготовляла фальшиві документи державних органів. Серед учасників групи є двоє колишніх міліціонерів.

Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на МВС.

Встановлено, що мешканці Києва, Київщини та Хмельниччини налагодили виготовлення фальшивих документів, у тому числі і з голографічними елементами та гербовими печатками, що видаються органами виконавчої влади.

Серед підроблених зловмисниками документів – водійські посвідчення, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, посвідчення різних органів державної влади та силових структур, дипломи про освіту, свідоцтва про шлюб, народження та смерть.

Клієнтів злочинна група підшукувала через мережу Інтернет, працювали лише за повною передплатою. Після виконання «замовлення» спільники відправляли фальшиві документи поштовими відправленнями, а отриманий прибуток ділили між собою.

За матеріалами внутрішньої безпеки слідчі Нацполіції розпочали кримінальне провадження за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу.

Правоохоронці провели у фігурантів 18 санкціонованих обшуків, а відтак вилучили підроблені документи, гроші, штампи і печатки, мобільні телефони, чорнові записи.

Наразі трьом спільникам уже повідомлено про підозру. Слідчі поліції готуються вручити підозри й іншим фігурантам. Досудове розслідування триває. Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"