НОВИНИ

22.02.2020

21.02.2020

20.02.2020

РУБРИКАТОР

Колектив П’ятого апеляційного адміністративного суду вибачився за поведінку судді, який ображав поліцейських

16.08.2019

Колектив П’ятого апеляційного адміністративного суду назвав поведінку судді Дмитра Запорожана неприйнятною та недопустимою і приніс вибачення представникам правоохоронних органів. Відповідна заява з’явилась на офіційному сайті 5ААС.

«Щодо поширеного в мережі інтернет та ЗМІ відеозапису за участю судді П’ятого апеляційного адміністративного суду Запорожана Д.В., повідомляємо наступне.

15 серпня 2019 року відбулася нарада суддів П’ятого апеляційного адміністративного суду, де обговорювалось вищезазначене питання.

Колектив П’ятого апеляційного адміністративного суду вважає неприйнятною та недопустимою поведінку судді Запорожана Д.В. щодо нецензурних висловлень на адресу працівників Національної поліції України та приносить вибачення представникам правоохоронних органів.

При цьому судді П’ятого апеляційного адміністративного суду утримуються від надання оцінки процесу розгляду конкретної судової справи, яка стосується ДТП, що мала місце 25 січня 2019 року», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що голова Ради суддів України Богдан Моніч обурений зухвалою поведінкою судді П’ятого апеляційного адміністративного суду Дмитра Запорожана під час спілкування з поліцейськими.

Відео інциденту

Источник