НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Колаборанти у погонах з Луганщини: нові обличчя шанувальників “руського міра”

23.06.2022

На жаль, перелік тих, хто зрадив присязі і народу України, поповнився новими прізвищами. Серед нововиявлених колаборантів, що пристали до загарбників — колишні українські поліцейські з Луганщини.В той час, коли переважна більшість українських правоохоронців ризикують життям рятуючи людей на Сході України, окремі обрали для себе шлях зрадників і колаборантів та прислужують російським загарбникам на тимчасово окупованих територіях. Дані нововиявлених перевертнів у погонах опублікував ТГ-канал «Зрадники Луганщини».

Салаєв Едуард — проходив службу у батальйоні поліції «Луганськ-1» та з приходом окупантів перейшов на службу до росіян. Зараз працює у прокуратурі т.зв. «ЛНР». «На фото Едічка приймає участь у постановочному фарсі щодо отримання свідчень від ждунів та дискредитації України», — йдеться в описі під фото.

Петренко Владислав — був курсантом університету внутрішніх справ, після чого проходив службу в батальйоні поліції «Луганськ — 1».«Під час окупації відмовився виїжджати на територію підконтрольну Україні, а тепер розмахує тряпкою на окупованій території», — йдеться у повідомленні.

Ще один зрадник з-поміж правоохоронців — Непран Олександр, працював інспектором чергової частини Станично-Луганського ГУНП в Луганській області. Зараз віддає честь злочинцям.Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"