НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Харківський міський голова обіцяє поліцейським квартири за закриті наливайки

21.12.2021

Поліцейський може отримати квартиру, якщо припинить роботу наливайок.

За закриття наливайок харківським поліцейським планують видавати премії у вигляді квартир. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов на засіданні Координаційної ради з реалізації державної політики щодо запобігання наркоманії 20 грудня.

“Давайте дамо старт жорсткому протистоянню наркотикам і наливайкам у місті Харкові. Всі разом. Мало того, ми як органи місцевого самоврядування, я як харківський міський голова преміюватимемо співробітників правоохоронних органів, які особливо відзначилися, квартирами. Закрив 100 наливайок — отримай квартиру. Закрив, припустимо, 100 наркопритонів — отримай квартиру. І так далі. Ми готові до цього. Ми готові до такої боротьби. Тому у нас і створено муніципальну варту. І ми підемо всіма районами”, — сказав Терехов.

На засіданні Координаційної ради були присутні заступники мера Харкова, керівники департаментів міськради, представники Головного управління Нацполіції у Харківській області та Управління патрульної поліції, громадських організацій. Мер Харкова Ігор Терехов зазначив: про наливайки всім відомо, проте вони продовжують роботу, деякі закривали неодноразово. Те саме стосується наркопритонів. Терехов закликав правоохоронців працювати на совість, а не формально.

“Давайте ставитися, як до загальної біди та загальної проблеми. У жодному разі не ставитися формально: створили чат-бат — ну, зателефонували, ну, сказали, ну, приїхали чи не приїхали, ну, звернулася бабуся і сказала, що три наркомани у її в під’їзді варять цю гидоту… Раз зателефонувала, вдруге зателефонувала, викликала дільничного, звернулася до нього… Він сказав: “Бабулю, розберемося”. І розбирався доти, доки не згорів під’їзд і не стало ні бабусі, ні когось ще. А чия це зона відповідальності? За це відповідають правоохоронці, органи місцевого самоврядування. Тому я дуже хочу, щоб починаючи з сьогоднішнього дня ми не замилювали цю тему, а ми займалися нею щодня. Тому що сьогодні ми розпочали патрулювання, відповідає Андрій Руденко. Щоразу він мені шле фотографії. Друзі мої, не можна ж по три рази закривати ту саму наливайку! Ну, совість має бути у нас у всіх! Ну, це ставлення до нас! Три рази ту саму наливайку по колу ми закриваємо! Так це наливайка!”, — обурився Терехов.

Як писав KHARKIV Today, 26 листопада Харківська міська рада підписала меморандум про взаємодію з Головним управлінням Нацполіції у Харківській області та формуванням з охорони громадського порядку. Пілотний проєкт запустили в Індустріальному районі, надалі планують охопити всі райони міста.

1 грудня ввечері у Харкові пройшло перше ознайомлювальне патрулювання з представниками громадського формування “Єдиний центр соціального реагування та охорони громадського порядку”. Патрулі тренувалися стежити за порядком у Індустріальному районі.

Пізніше мер Харкова Ігор Терехов пообіцяв службове житло поліцейським, які покажуть результативну роботу під час патрулювання вулиць з представниками громадського формування.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"