НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

Харківського прокурора звільнили через втечу з місця роботи

19.01.2023

Прокурора Харківської обласної прокуратури Артема Хольченкова звільнили за те, що він втік з роботи. Про це стало відомо з рішення КДКП.Після вторгнення військ рф частина прокурорів була переведена на дистанційну роботу та отримала дозвіл на виїзд з Харкова в безпечні місця. Хольченков також виїхав в Лозівський район Харківської області.

До кінця березня прокурор брав активну участь у службовій переписці у Telegram щодо поточних кримінальних проваджень, однак поступово зник зі службового чату. Коли лінію фронту вдалося посунути від міста, наприкінці квітня прокурори отримали наказ повернутися.

Однак Хольченков так і не з’явився на роботі. Деякий час з прокурором був відсутній телефонний зв’язок. Втім, коли у травні безпосередній керівник зміг додзвонитися до Артема Хольченкова, той не виявив бажання  повертатися. Прокурор відмовився виконувати свої повноваження у приміщенні Лозівської окружної прокуратури, хоч та й знаходилась недалеко від місця, де нібито мешкав прокурор.

Після цього були складені акти у зв’язку з відсутністю прокурора на робочому місці. Заробітна плата прокурору відтак не нараховувалась і не виплачувалась.

За адресою, де нібито проживав Артем Хольченков, керівництво прокурора влаштувало перевірку – один з прокурорів приїхав на відому керівництву адресу, однак двері йому ніхто не відчинив.

Хольченков   фактично усунувся від виконання службових обов’язків, а відтак порушив трудову дисципліну та норми прокурорської етики. КДКП вирішила звільнити прокурора з займаної посади.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"