НОВИНИ

10.07.2020

09.07.2020

08.07.2020

07.07.2020

РУБРИКАТОР

Харківська поліцейська несанкціоновано змінювала інформацію в Інформаційому порталі Нацполіції

05.06.2020

Повідомляє пресслужба прокуратури області.

«Поліціянтка, використовуючи особистий пароль та логін входу до програмного комплексу «Інформаційного порталу НП України», безпідставно та неправомірно розблокувала доступ 5-ти  користувачам до підсистеми «Адмінпрактика» зазначеного програмного комплексу. У подальшому іншими службовими особами Національної поліції, які діяли спільно та за попередньою змовою із вказаною поліціянткою, до підсистеми були внесені зміни стосовно винуватості громадянина у керуванні транспортним засобом у стані сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП) – дані щодо прийнятого рішення по вказаному адміністративному правопорушенню з визнання винуватим змінено на закриття адміністративного провадження на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП (закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу). У такий спосіб здійснено сприяння водію, який вчинив вказане адміністративне правопорушення, в уникненні заборони на керування транспортним засобом»,–йдеться у повідомленні.

Поліцейській повідомлено про підозру старшому інспектору відділу супроводження інтегрованої інформаційно-пошукової системи Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Харківській області за фактом несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах, вчиненої особою, яка має право доступу до неї, вчиненої повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 362 КК України).

Триває збирання доказів для повідомлення про підозру іншим співучасникам злочину. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"