НОВИНИ

16.01.2021

15.01.2021

14.01.2021

13.01.2021

РУБРИКАТОР

Хабар за роботу підприємства під час карантину — судитимуть начальника відділення поліції

23.12.2020

Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника відділення одного з відділів Головного управління Нацполіції в Харківській області за фактом прохання службовою особою надати неправомірну вигоду (ч. 1 ст. 368 КК України).

За даними слідства, в березні 2020 року правоохоронець дізнався, що підприємство, яке здійснює оптову торгівлю брухтом, продовжує вести підприємницьку діяльність, не зважаючи на встановлений на всій території України карантин для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Поліцейський зустрівся з керівником цеху та повідомив, що в разі надання йому 15 тис грн та надалі 2 тис грн щомісяця підприємство зможе продовжити свою роботу попри встановлені карантином обмеження, а його працівників не буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Досудове розслідування здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване у м. Полтаві, оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"