НОВИНИ

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Хабар за побачення, отримання посилок та дострокове звільнення – судитимуть посадовців виправної колонії

31.03.2021

Миколаївською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно трьох посадових осіб державної установи «Арбузинська виправна колонія № 83» за вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, виконувач обов’язків начальника виправної колонії, оперуповноважений оперативного відділу та молодший інспектор відділу нагляду і безпеки колонії у складі організованої групи, відповідно до розробленого плану, вимагали та одержали від одного із засуджених та його знайомої 27 500 грн. Неправомірна вигода призначалася за надання дозволу на отримання посилки, на короткочасне побачення на території виправної колонії, а також за вирішення питання щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"