НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Хабар за передачу заборонених речей – викрито працівника Київського СІЗО

04.02.2022

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано  та повідомлено про підозру молодшому інспектору відділу режиму і охорони Державної установи «Київський слідчий ізолятор» за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, службовець систематично за грошову винагороду проносив на територію установи предмети, які відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку, заборонені для користування особами, які там утримуються. У ході досудового розслідування задокументовано низку фактів передачі молодшим інспектором заборонених предметів утримуваним особам.

Правоохоронці затримали молодшого інспектора в порядку ст. 208 КПК України після підтвердження чергового факту отримання неправомірної вигоди за такі послуги. Під час обшуку у нього вилучили п’ять мобільних телефонів, п’ять зарядних пристроїв до них, а також грошові кошти.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Викриття злочинної діяльності здійснювалося прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого в м. Києві, за оперативного супроводу співробітників ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та оперативного відділу державної установи «Київський слідчий ізолятор»

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"