НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Хабар за паспорт громадянина України: на Львівщині викрили працівника міграційної служби

23.02.2022

За 12 тисяч доларів США головний спеціаліст обіцяв новий внутрішній та закордонний паспорти громадянина України, а також свідоцтво про народження.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції спільно із працівниками територіального управління ДБР у м. Львові викрили у протиправних діях головного спеціаліста Державної міграційної служби у Львівській області.

За даними слідства, посадовець організував схему систематичного одержання неправомірної вигоди за виготовлення іноземцям паспортів громадян України, в тому числі, для виїзду за кордон. Завдяки цьому фактично відбувалась легалізація особи на території держави, без законних на те підстав.

Він забезпечував видачу іноземцям дійсного паспорту на ім’я сторонньої особи з фотографією замовника. Вартість послуги становила 12 000 дол США.

Вчора, 22 лютого, оперативники затримали фігуранта одразу після одержання 2000 доларів США у якості частини неправомірної вигоди. Поліцейські вилучили кошти з місця події та провели санкціонований обшук за місцем роботи працівника ДМС.

Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Слідство триває за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"