НОВИНИ

25.09.2021

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Хабар за неперешкоджання незаконній реалізації пального – судитимуть прокурора на Київщині

28.05.2021

За процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно прокурора однієї з окружних прокуратур Київської області за фактами одержання неправомірної вигоди, а також підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи прокурором у кримінальному провадженні, впродовж листопада 2018 року одержав від особи 5 тис грн як щомісячну неправомірну вигоду за неперешкоджання діяльності пункту з реалізації дизельного пального без передбачених чинним законодавством дозвільних документів. Крім того, він підбурював цю особу також щомісячно надавати неправомірну вигоду працівникам поліції за можливість здійснювати таку незаконну діяльність.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"