НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Керівника Миколаївської окружної прокуратури затримали за співпрацю з окупантами

05.04.2022

На Миколаївщині керівника однієї з окружних прокуратур затримали за співпрацю з окупантами. Про це повідомила Генеральний прокурор Ірина Венедиктова.

«За фактом державної зради затримано керівника однієї з окружних прокуратур Миколаївщини. Виявив «перевертня» серед підлеглих керівник Миколаївської обласної прокуратури. Викрили Спецпрокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону та слідчі СБУ.

Нами зафіксовано, що цей, соромно сказати, прокурор виконував злочинні завдання представників держави-агресора. Прихильник «русского мира» систематично «зливав» ворогу відомості щодо кількості та місць утримання військовополонених збройних сил РФ, результатів обстрілів Миколаївщини. Також ділився із «замовником» даними про загиблих військовослужбовців і цивільних та іншою інформацією, яка цікавила окупантів.

В обмін на цю інформацію він сподівався продовжити працювати в органах прокуратури у разі захоплення ворогом регіону, але забув, що за такі дії передбачено довічне позбавлення волі. Його діяльність вчасно вдалося зупинити та уникнути більш тяжких наслідків», – повідомила Генпрокурор.

За інформацією видання «Преступности.НЕТ», затриманий за держзраду – керівник Миколаївської окружної прокуратури Геннадій Герман. Він обійняв цю посаду у березні 2021 року

Раніше Герман працював прокурором у Харківській області – очолював Красноградський відділ Першотравневої місцевої прокуратури. Цією місцевою прокуратурою керував нинішній прокурор Миколаївської області Володимир Говоруха, Герман був його підлеглим. Красноград, у якому раніше працював Герман – місто районного значення з населенням 21 тисячі осіб.

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Геннадій Герман користувався квартирою площею 60 кв.м, яка перебуває у власності Надії Герман (ймовірно, це його мати). За 2019 рік Герман отримав 394 тисячі гривень зарплати та 207 тисяч гривень від продажу рухомого майна.

У власності дружини прокурора Інни 2 гектари землі та автомобіль Ford Fiesta 2012 року випуску. Дружина Германа володіє приватною фірмою «Алгоритм 3» та у 2019 році отримала 48,9 тисяч гривень зарплати. У банку вона зберігає $11 тисяч.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"