НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

“Кадрів не вистачає”: У Каховці тільки один поліцейський пішов служити росіянам

26.04.2022

У Каховці лише один поліцейський залишився співпрацювати з російськими окупантами. Про це повідомив місцевий журналіст Олег Батурін.

Як повідомили російські пропагандистські медіа, Івана Денисюка призначили «заступником начальника Каховського відділу поліції».

Раніше Денисюк Іван Юрійович, працював помічником чергового чергової частини Каховського відділу/відділення поліції. З 2016 року він працював поліцейським відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання №2 ГУНП в Херсонській області.

Пропагандисти з Росії обіцяють «повне оновлення штату» Каховської «поліції».

«В органах працюватимуть працівники, які ніяк до цього не пов’язані з київським режимом мінімум за останні вісім років. Кадрів поки що не вистачає, але найближчим часом, як вважають в органах, ситуація зміниться», – повідомили вони.

Виходить, що Денисюк, який мінімум 6 років працював в українській поліції і приймав присягу на вірність України, буде служити, не дивлячись на «зв’язок з київським режимом».

В той же час, Як ми писали, у Маріуполі окупанти зобов’язують колишніх співробітників поліції з’явитись на службу. Українських поліцейських хочуть примусити зареєструватися незалежно від їх бажання.

“Колишні працівники Маріупольського ГУ МВС України в Донецькій області (атестовані та вільнонаймані) зобов’язані з’явитися до районних відділів поліції для реєстрації незалежно від намірів подальшого проходження служби в ОВС ДНР”, – йдеться у повідомленні окупантів.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"