НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Кабмін погодив скорочення видатків на діяльність Вищої ради правосуддя на понад 25 мільйонів гривень

04.04.2022

Кабінет міністрів погодив додаткове скорочення видатки державного бюджету на понад 73 мільярди гривень, спрямувавши аналогічну суму до Резервного фонду кошторису і скоротивши на відповідну суму видатки за окремими бюджетними програмами, зокрема на діяльність Вищої ради правосуддя. Відповідне рішення закріплене постановою уряду №401 від 1 квітня.

Згідно до документу видатки на діяльність Вищої ради правосуддя планується скоротити на понад 25 мільйонів гривень. Зокрема, на понад 20 мільйонів гривень скорочено видатки на зарплати

Варто зазначити, що 22 лютого Вища рада правосуддя офіційно припинила свою роботу. Одразу членів ВРП звільнилися за власним бажанням

З 23 лютого Вища рада правосуддя більше не має необхідного повноважного складу.

Міністерству фінансів доручено забезпечити погодження скорочення видатків загального фонду державного бюджету та їх спрямування до резервного фонду державного бюджету, передбаченого постановою, з Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Після зазначеного погодження Мінфіну доручено внести зміни до розпису державного бюджету з урахуванням пропозицій, поданих головними розпорядниками коштів державного бюджету.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», Кабінет міністрів погодив скорочення видатків на свою діяльність, а також Президента України та Офіс Президента. Також, зменшено видатки на субсидії та виплату пенсій.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"