НОВИНИ

19.01.2021

18.01.2021

16.01.2021

РУБРИКАТОР

Інспектора установи виконання покарань судитимуть за зберігання наркотичних речовин з метою збуту

01.08.2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора відділу режиму і охорони державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№ 6)».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Слідством встановлено, що правоохоронець планував надагодити механізм систематичного придбання та доставки наркотичних речовин на територію держустанови. Для цього він придбавав канабіс та метадон і незаконно зберігав їх вдома.

Незважаючи на те, що до його повноважень входив огляд камер та осіб, які тримаються в установі, на предмет недопущення зберігання ними заборонених законом предметів, інспектор крадькома проніс розфасовані наркотичні засоби на територію установи з метою збуту.

Таким чином, правоохоронець обвинувачується у незаконному придбанні, зберіганні  з метою збуту наркотичних засобів (ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини працівнику держустанови загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Донецької області. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"