НОВИНИ

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Інспектора колонії, який привіз на роботу канабіс, суд покарав звільненням та штрафом 5100 гривень

06.03.2021

Колишнього старшого інспектора Роменської виправної колонії покарали за придбання, перевезення і зберігання наркотичної речовини, про що стало відомо з вироку суду від 1 березня.

У серпні 2020 біля входу до Роменської виправної колонії інспектора зупинили з метою перевірки наявності при ньому заборонених предметів. Тоді інспектор добровільно видав пакет з подрібненою речовиною темно-зеленого кольору. Експертиза показала, що це канабіс, майже 78 грам.

До суду надійшла угода про визнання винуватості.

Там версія подій викладена так, що вранці 4 серпня інспектор, їдучи на власному автомобілі, зупинився по вулиці Руденко у місті Ромни та побачив невідомий пакет. Відкривши пакет він зрозумів, що це наркотичний засіб – канабіс. Чоловік поклав пакет до кишені свого одягу начебто з метою особистого вживання. Далі збирався перенести наркотик до свого службового кабінету, але йому перешкодили інші працівники колонії.

Суд призначив узгоджене покарання – 5100 гривень штрафу. В колонії чоловік більше не працює.

Роменська виправна колонія № 56 – це установа виконання покарань максимального рівня безпеки для чоловіків, які засуджені до позбавлення волі на певний строк та довічного ув’язнення. Колонія заснована у 1959 році на місці спиртового заводу.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"