НОВИНИ

20.10.2021

19.10.2021

18.10.2021

16.10.2021

15.10.2021

14.10.2021

РУБРИКАТОР

Інспектор СІЗО за пляшку бренді і тисячу гривень проніс наркотики арештанту

27.09.2021

Новозаводський районний суд міста Чернігова покарав колишнього інспектора «Чернігівського слідчого ізолятора» за збут наркотику в’язню (вирок від 22 вересня).

За матеріалами справи, арештант налагодив із молодшим інспектором товариське спілкування, коли той виводив його до прогулянкового дворику СІЗО. Якось він попросив інспектора пронести для нього наркотичні речовини.

У вечірній час працівник установи отримав на вулиці від невстановленої особи згортки з канабісом і метадоном, а також винагороду — алкогольний напій «ARARAT AGES 5 YEARS» і тисячу гривень.

Наступного дня інспектор проніс пакетик на територію СІЗО, спустився до підземного переходу, який веде з режимного корпусу до прогулянкового дворику установи, підійшов до залізних дверей і, присівши біля яких, залишив у схованці вентиляційної решітки згорток з наркотиками. Через пів години інспектор повів ув’язненого цією ж дорогою в прогулянковий дворик і показав схованку, після чого арештант забрала закладку.

Слідчі інкримінували інспектору лише один епізод. Після викриття його звільнили з роботи.

У суді обвинувачений провину визнав і розкаявся. Збут наркотичного засобу в місця позбавлення волі карається в’язницею на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна.

Але враховуючи каяття підсудного, його сприяння у розкриття злочину, молодий вік обвинуваченого, те, що він раніше до кримінальної відповідальності не притягувався і від скоєного не настало негативних наслідків, суд призначив покарання нижче від найнижчої межі санкції.

Суд вважає можливим виправлення обвинуваченого без відбування покарання, але в умовах контролю за його поведінкою. Тому чоловік отримав 5 років позбавлення волі умовно зі звільненням з іспитовим строком 2 роки.

Матеріали щодо в’язня виділено в окреме провадження.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"