НОВИНИ

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

25.06.2022

24.06.2022

23.06.2022

РУБРИКАТОР

Грона гніву. На переможні реляції Уряду у Фейсбуці поліцейські відповіли сотнями гнівних коментарів

30.12.2021

29 грудня Кабінет Міністрів України розмістив на своїй сторінці Facebook звіт з підбиттям підсумків діяльності Уряду у 2021 році. Традиційний допис про результати роботи, складений у притаманному для вітчизняного чиновництва хвалебному стилі, несподівано викликав бурхливу  реакцію з боку працівників поліції, які опублікували під постом сотні негативних коментарів.

Не соромлячись у висловах, поліцейські звинувачують керівництво Уряду, МВС і НПУ у ігноруванні потреб рядових співробітників і небажанні врешті-решт вирішити загальновідому проблему незадовільного грошового забезпечення рядових правоохоронців.

Поліцейські вважають відверто несправедливими існуючі принципи розподілу грошового забезпечення між працівниками різних правоохоронних органів, вказуючи, що у теперішній час заробітна плата поліцейського становить 11-13 тисяч гривень, в той час як співробітникам НАБУ, ДБР, прокуратури чи СБУ виплачується зарплата у рази більша.

Поліцейські зазначають, що саме на них покладений основний тягар по виконанню завдань з протидії злочинності та забезпеченню правопорядку  в державі, але вони не одержують за це ні гідної плати, ні поваги з боку можновладців.

В окремих коментарях, поліцейські пишуть, що не будуть захищати владу у випадку переростання протестних настроїв суспільства в активну фазу і обіцяють у 2022 році масові звільнення з лав поліції, що, безумовно, поглибить існуючу кадрову кризу в НПУ.

До сплеску емоцій призвів той факт, що наприкінці року поліцейські не отримали певних традиційних виплат – премій, матеріальної допомоги і так званих «ковідних», в той час як співробітникам інших силових структур такі виплати були проведені.

Для більш наочного відображення сутності претензій поліцейських, публікуємо добірку їх коментарів

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"