НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Голова ВР запропонував Раді призначити нового Уповноваженого ВР з прав людини: хто він

21.06.2022

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук запропонував призначити голову комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин народного депутата Дмитра Лубінця Уповноваженим ВР з прав людини. Про це керівник парламенту написав на сторінці у Facebook

«Відповідно до вимог законодавства, вніс пропозицію щодо кандидатури народного депутата України Лубінця Дмитра Валерійовича на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.  Вірю, що його досвід на посаді голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також його професійні та людські якості створять усі необхідні передумови для виконання в повному обсязі повноважень, покладених на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», – зазначається у повідомленні.

Відповідно до статті 6 закону про Уповноваженого ВР з прав людини Пропозиції щодо кандидатур(и) на посаду Уповноваженого вносять Голова Верховної Ради України або не менше однієї четвертої народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.

Дмитро Лубінець народився у 1981 році у місті Волноваха(Донецька область).

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 60 округом (Донецька область). Член депутатської групи “За майбутнє”. Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” за округом №60 (Донецька область), був членом партії. Секретар Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

Був членом фракції “Блок Петра Порошенка”, у червні 2019 року вийшов з неї і став позафракційним депутатом. Перший заступник голови правління ГО “Народно-патріотичний союз Донбасу”.

У 2010 році був обраний депутатом Волноваської міської ради 6 скликання від “Фронту Змін” за 9 мажоритарним округом, був членом партії.

Працював юристом у КФГ “Практика”, був приватним підприємцем

Як повідомляла «Судово-юридична газета» 31 травня Верховна Рада звільнила Людмилу Денісову з посади Уповноваженого ВР з прав людини. У середині червня народний депутат Марина Бардіна назвала трьох потенційних кандидатів в омбудсмани.

Ярослав Конощук

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"