НОВИНИ

25.09.2021

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Голова Верховного Суду звинуватила ЗМІ у недовірі суспільства до українських судів

02.03.2021

Засоби масової інформації транслюють маніпулятивні заяви політиків щодо судової системи. І це робить неможливим відновлення довіри до неї з боку суспільства.

На цьому наголосила Голова Верховного Суду Валентина Данішевська під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя», передає «Закон і Бізнес».

Зокрема, вона зауважила, що маніпулятивні заяви політиків щодо суду та суддів сприяють тому, щоб довіра до судової влади не відновилась ніколи.  «Тож цю відповідальність  мають з нами розділити всі органи влади, і четверта гілка теж. Та, яка відповідальна за інформування суспільства. Ми розуміємо, що такі новини збуджують людей, і більш цікаві, ніж монотонна розповідь про те, яку роботу виконує суд. Але це довіра до держави, до всіх гілок влади», – звернулася В.Данішевська до ЗМІ, також закликавши всіх, хто дотичний до змін у системі правосуддя комунікувати з ВС.

«Нам потрібні партнери. Нам досить ворогів. Ми хочемо співпрацювати з тими, хто буде допомагати. Бо ми цього хочемо, і робимо все необхідне для того, щоб це сталося», – зазначила вона.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"