НОВИНИ

16.06.2021

15.06.2021

14.06.2021

12.06.2021

11.06.2021

РУБРИКАТОР

Голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк: ” Я у відпустці і няікої підозри не отримував”

21.07.2020

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк спростував інформацію про оголошення йому підозри. Відповідна офіційну заяву оприлюднила прес-служба Судової влади України.

Зеновій Холоднюк наголосив, що він «абсолютно переконаний у власній правовій позиції, оскільки жодних неправомірних дій ніколи не вчиняв».

Нижче наводимо повний текст офіційної заяви очільника ДСА.

«Перебуваючи у відпустці, із ЗМІ я дізнався про слідчі дії, які представники НАБУ проводили у ДСА у п’ятницю, 17 липня. Колеги також повідомили, що правоохоронці провели обшук в моєму робочому кабінеті. Крім того, від підлеглих я отримав інформацію, що мені нібито «вручили підозру».

Офіційно заявляю: станом на сьогодні, 20 липня, жодної підозри ніхто мені не вручав і я не знаю про що іде мова взагалі. У зв’язку з незрозумілими для мене подіями сьогодні достроково перериваю відпустку для з’ясування суті та обставин появи дезінформації щодо мене, яка була розповсюджена у ЗМІ.

Я абсолютно переконаний у власній правовій позиції, оскільки жодних неправомірних дій ніколи не вчиняв, працював і буду працювати виключно в межах законодавства України.

У разі появи офіційних обвинувачень, щодо мене готовий доводити свою правову позицію і повну невинуватість у встановленому законом порядку.

Також звертаюся до представників ЗМІ з проханням перевіряти у першоджерел інформацію та не розповсюджувати чутки, вводячи в оману суспільство», — заявив Зеновій Холоднюк.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"