НОВИНИ

20.07.2019

19.07.2019

18.07.2019

РУБРИКАТОР

Хмельницькі пенетенціарники незаконно передали в оренду землю вартістю в мільйон гривень

11.01.2019

Приватник на незаконно рендованих гектарах вирощував продукцію і отримував, відповідно, прибутки прибутку.

На Хмельниччині за рішенням суду підлягає поверненню з незаконного користування земля та майно вартістю більше млн грн, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено факт неправомірного використання нерухомого майна та землі, наданих державою у користування одній з виправних колоній управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області.

“Між виправною колонією та приватним підприємством укладено договір підряду, згідно з яким у користування суб’єкта господарювання перейшла земля площею майже 3 га та господарські приміщення загальною вартістю більше мільйона гривень,” – розповідають правоохоронці.

Встановлено, що під виглядом вказаної угоди насправді приховано оренду. Тобто майно та земля, які за законом призначені виключно для забезпечення виконання завдань колонії, фактично передані приватному підприємству для ведення підсобного господарства та вирощування тваринницької продукції і використовуються ним для здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір підряду недійсним та звільнити об’єкти нерухомості.

Як розповідає заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, 8 січня 2019 року господарським судом Хмельницької області позов Шепетівської місцевої прокуратури задоволено у повному обсязі.

На даний час рішення суду законної сили не набрало та може бути оскаржено в апеляційному порядку.

Джерело