НОВИНИ

14.07.2020

13.07.2020

10.07.2020

09.07.2020

РУБРИКАТОР

Глава Офісу Президента Богдан: права захисту надто широкі, що заважає слідчим і прокурорам. Треба змінити КПК

18.07.2019

Глава Офісу Президента Андрій Богдан під час Національної ради з питань антикорупційної політики заявив про необхідність звузити можливості для зловживання правами з боку сторони захисту.

Під час Національної ради з питань антикорупційної політики 17 липня глава Офісу Президента Андрій Богдан зауважив, що Нацраді треба напрацьовувати зміни до КПК, які розширять можливості для роботи слідчих і прокурорів та унеможливлять зловживання правами стороною захисту.

«Захищаючи права громадян на належне відстоювання своєї позиції в суді та під час досудового слідства, законодавець залишив дуже багато можливостей зловживати своїми правами.

І як у минулому адвокат, говорю, що при наявності достатніх коштів для утримання адвоката кримінальну справу довести до логічного завершення практично неможливо.

Захист прав переважає бажання держави карати злочинців, і в нашому законодавстві превалює. Тому одним з перших заходів мають бути зміни до КПК, щоб і процес, і досудове слідство були більш ефективними».

«Дійсно, ці зміни потрібні. Наприклад, справа щодо Южноукраїнської АЕС. Сторона захисту вже понад рік читає матеріали справи після закінчення слідства. Я вже мовчу про справу щодо колишнього глави ДФС», — підкреслив глава САП Назар Холодницький.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Богдан запропонував ввести до апарату Антикорсуду працівників СБУ та НАБУ.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"