НОВИНИ

29.05.2020

28.05.2020

27.05.2020

РУБРИКАТОР

Генпрокуратура завершено досудове розслідування за підозрою колишнього керівництва київського ДАІ та 17 колишніх інспекторів ДАІ

03.12.2016

Генпрокуратурою 30 листопада 2016 року завершено досудове розслідування за підозрою сімнадцяти колишніх інспекторів ДАІ, яким інкримінується складання завідомо неправдивих документів – рапортів відносно учасників мирної акції протесту руху “Автомайдан” за участь у акції, що мала місце 29.12.2013 про начебто вчинення ними адміністративних правопорушень, за ознаками злочинів передбачених ч. 1 ст. 366, ст. 340 КК України та відносно двох осіб начальницького складу, а саме: колишніх заступника командира полку ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Києві та заступника начальника управління ДАІ ГУ МВС України у м. Києві, яким інкримінується організація зазначених кримінальних правопорушень саме з метою перешкодити проведенню учасниками цього руху мітингів, зборів та ходи, за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) КК України.

На даний час виконуються вимоги статті 290 Кримінального процесуального кодексу України, а саме стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування. Після завершення ознайомлення, планується складення обвинувального акту та направлення його до суду, для розгляду по суті.

Крім того, за цими фактами повідомлено про підозру трьом колишнім інспекторам ДАІ та колишньому начальнику управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві, які переховуються від слідства і оголошені у розшук.

Розслідування кримінального провадження за іншими фактами незаконного переслідування правоохоронними органами учасників акцій протесту шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності в період грудня 2013 року – лютого 2014 року та про організацію цих протиправних дій службовими особами ДДАІ МВС України, Генеральної прокуратури України та Адміністрації Президента України продовжується.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"