НОВИНИ

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

РУБРИКАТОР

Генерального прокурора хочуть притягти до відповідальності за псевдо-фейковий годинник Hublot

09.09.2020

Організація State Watch вирішила притягти Генерального прокурора України Ірину Венедіктову до відповідальності за за нібито фейковий годинник бренду Hublot.

Представник State Watch Олександр Лємєнов повідомив у своєму Facebook, що організація підготувала заяву про злочин у Державне бюро розслідувань за статтею 229 Кримінального кодексу «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування».

«Ми підготували заяву про злочин в ДБР за статтею 229 Кримінального кодексу – незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування. Її вірні соратники (заступники глави ДБР Соколов і Бабіков – ред. 1News), звісно ж, морознулись. То ми через скаргу в суд (задоволена минулого тижня!) все ж таки змусимо їх внестись в Єдиний реєстр досудового розслідування. А не внесуть, згодом затягаємо їх, як тільки зміниться влада, -пише Лємєнов.

Представник організації зазначив, що на початку весни Генпрокурор Ірина Венедіктова «засвітила» свій коштовний годинник Hublot. Вартість оригіналу в межах 8-14 тис. євро.

«Але він не був задекларований цьогоріч. Кримінальна відповідальність за статтею 366-1 КК України на носі. Здається, Сергій Стерненко писав заяву про злочин. Але не тут то було, Венедіктова пішла і «домовилась» з експертним інститутом, щоб визнали її годинник фейком. І ці дешеві клоуни написали, що Генпрокурор порушує права інтелектуальної власності компанії Hublot і то фейковий годинник», – зазначає Лємєнов.

Зазначимо, що в 2016 році Ірина Венедіктова декларувала свій годинник Hublot. Вартість, вказана у декларації, складала 115 000 грн. Датою набуття зазначено 2000 рік.

В тій же декларації вказаний ще один годинник – марки Rolex. Венедіктова вказала, що він був придбаний також у 2000 році за 100 000 гривень. У декларації за 2019 рік цей годинний також відсутній.

«Венедіктова збрехала не тільки в декларації, поданої цьогоріч (без годинника), але й в 2016 році – бо годинник придбаний пізніше, ніж вказано там. Окрім цього, вони, зловживаючи владою, «використали» експертну інституцію. Так може Венедіктова сама «зробила» вдома молотком і напилком собі годинник Hublot? Давайте тепер перевіримо!», – пише Лємєнов.

Він додав, що організація State Watch також направила лист у компанію Hublot. «Нехай знають, хто працює в Україні на найвищих посадах», – підсумував Лємєнов.

Зазначимо, що в червні 2019 року Центр протидії корупції повідомляв, що «Венедіктова підтвердила НАЗК, що це дійсно Hublot, але не справжній годинник, а копія за нецілих 5 тисяч грн». «А ви як думаєте, Венедіктова справді носить підробку (пацани на районі засміють) чи генпрокурорка бреше і носить справжній Hublot?», – запитували в організації.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"