НОВИНИ

22.03.2023

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

17.03.2023

РУБРИКАТОР

Генерал-майору міліції, який співпрацював з фсб на Херсонщині, повідомили про підозру

08.02.2023

Підозрюваний раніше служив у правоохоронних органах та звільнився у званні генерал-майора міліції. Під час тимчасової окупації Херсона він співпрацював зі співробітником ФСБ РФ. Про це повідомляє  пресслужба СБУ.Як зазначається, зловмисником виявився колишній начальник Управління МВС у Херсонській області, який у 2014 році звільнився з лав правоохоронних органів у званні генерал-майор міліції.

Згодом він став депутатом облради від забороненого “Блоку Володимира Сальдо”.

Після початку повномасштабного вторгнення він потрапив у поле зору кадрового співробітника 3 відділу 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ Сергія Сініцина з позивним “Сабір”.

“У березні минулого року у тимчасово окупованому Херсоні у нього відбулась зустріч з колишнім українським правоохоронцем для залучення його до діяльності проти основ національної безпеки. За вказівкою “Сабіра” він мав підшукувати “однодумців” для формування так званого “силового блоку” окупаційних органів та його використання під час придушення руху опору в регіоні.  Для цього використовував свої зв’язки серед колишніх правоохоронців”, – ідеться в повідомленні.

На підставі зібраних слідчими доказів генералу міліції повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Наразі він переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Криму.

Зазначимо, що імені підозрюваного у прокуратурі не називають, але судячи з опублікованого фото, мова про Валерія Валерійовича Літвіна. 

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"