НОВИНИ

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

Фіктивний ремонт службових авто на понад 1 млн грн – судитимуть експосадовців Вінницької поліції

05.12.2020

До суду направлено обвинувальний акт відносно колишніх заступника начальника та начальника одного із відділень ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

Слідством встановлено, що у 2018 році заступник начальника вступив у змову із своїм підлеглим та працівниками двох приватних підприємств. Спільно вони організували схему згідно із якою перераховували бюджетні кошти для проведення робіт з сервісного обслуговування та ремонту службових автомобілів, які фактично не виконувались.

Так, керівник одного з відділень підписував акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що внесені до них відомості не відповідають дійсності, а уже його керівник систематично здійснював списання (перерахування) бюджетних коштів з казначейського рахунку ГУ НП у Вінницькій області. Сума завданих державі збитків становить понад 1 млн 97 тис грн.

У червні 2020 року службовим особам було повідомлено про підозру. Таким чином, колишні працівники поліції обвинувачуються у службовому підробленні, а саме внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки та розтраті чужого майна, яке перебувало у віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах (ч. 1 та ч. 2 ст. 366, ч. 3 та ч. 5 ст. 191 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"