НОВИНИ

07.10.2022

06.10.2022

05.10.2022

РУБРИКАТОР

Експравоохоронців з Донеччини, які «злили» місце дислокації ЗСУ у ворожий чат-бот, судитимуть

11.08.2022

Двом чоловікам, що повідомляли ворожі канали про позиції українських військових, загрожує 8 років позбавлення волі. Про це повідомили в пресслужбі ДБР.

Розслідування провадження відносно двох колишніх правоохоронців Донеччини, які поширили відеозйомку з розташуванням позиції ЗСУ завершено, матеріали передано до суду. Підозрюваним загрожує до 8 років позбавлення волі.

За даними слідства, у травні 2022 року експравоохоронці здійснили відеозйомку позицій Збройних Сил України на Донеччині. Місце дислокації українських військовослужбовців було поширено у російському чат-боті. Дії фігурантів створили загрозу знищення позицій ЗСУ та безпеці військових, які захищають Україну.

Експравоохоронців затримано, їм повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації іншим незаконним збройним формуванням (ч. 2 ст. 114-2 КК України).  

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"