НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Ексначальнику Керченської виправної колонії повідомлено про підозру у держзраді

21.12.2021

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та м. Севастополя повідомлено про підозру окупаційному начальнику виправної колонії «Федеральної служби виконання покарань по Республіці Крим та м. Севастополю» у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, до окупації півострова підозрюваний був начальником Керченської виправної колонії Державної пенітенціарної служби України та мав спеціальне звання підполковника внутрішньої служби. У 2014 році український офіцер перейшов на службу до окупаційної адміністрації РФ, незаконно обійнявши посаду «заступника начальника виправної колонії-1 по Республіці Крим та м. Севастополю». Пізніше підозрюваний отримав від окупаційної влади підвищення у посаді до «начальника виправної колонії-2» та спеціальне звання «полковника внутрішньої служби РФ».

Таким чином, перейшовши на бік ворога в умовах збройного конфлікту, підозрюваний надавав допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України, а також своїми діями та рішеннями сприяв становленню окупаційної влади РФ на півострові шляхом безпосередньої участі у її роботі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління СБУ в АР Крим.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами прокуратури АР Крим та м. Севастополя

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"