НОВИНИ

15.07.2020

14.07.2020

13.07.2020

10.07.2020

РУБРИКАТОР

Ексглава Апеляційного суду Чернушенко подав позов проти Нацполіції і СБУ

20.11.2019

В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов Антона Чернушенка до Національної поліції України та Головного управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області.

Як повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду Києва, позивач просить суд зобов’язати Нацполіцію виключити з бази розшуку Міністерства внутрішніх справ України його персональні дані.

Серед інших вимог позову – визнати протиправною бездіяльність ГУ СБУ в Києві та Київській області та Нацполіції щодо невиключення з бази розшуку МВС персональних даних Антона Чернушенка.

Зараз вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 24 червня 2015 року ГПУ повідомила про підозру голові Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка. Він підозрювався в скоєнні злочинів, передбачених частиною 2 статті 376 і 375 Кримінального кодексу України – незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу, винесенні суддею свідомо неправосудного рішення. 30 червня ВР проголосувала за його арешт. Після цього одіозний суддя, який стверджує, що перебуває в Україні, безслідно зник. 8 липня Генпрокуратура оголосила його в розшук.

В оприлюдненій роздруківці окремих смс-повідомлень Чернушенка були вказані прохання (доручення) про те, які рішення потрібно приймати в тих чи інших справах, вказувалися також прізвища фігурантів справ.

10 липня він був відсторонений від посади.

Під час обшуку в кабінеті Чернушенка було виявлено та вилучено комп’ютерне обладнання, на якому була база автоматизованої системи документообігу суду, грошові кошти невизначеного походження, картки на 14 тонн пального, а також ключі від п’яти автомобілів.

Служба безпеки України перевіряла інформацію про те, чи був колишній глава Апеляційного суду міста Києва Антон Чернушенко співробітником Федеральної служби безпеки Росії.

 Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"