НОВИНИ

14.06.2024

13.06.2024

12.06.2024

11.06.2024

10.06.2024

07.06.2024

06.06.2024

05.06.2024

04.06.2024

03.06.2024

01.06.2024

РУБРИКАТОР

Директор Одеського територіального управління НАБУ отримав нагороду від фігуранта справи Ківалова

16.10.2023

Національне антикорупційне бюро України розпочало службову перевірку щодо отримання нагороди директором Одеського територіального управління Володимиром Деуліним з рук президента Одеської юридичної академії та ексрегіонала Сергія Ківалова на заході до Дня юриста 8 жовтня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НАБУ“Думська” та ZN.UA.

“За фактом участі директора Одеського територіального управління Національного бюро Володимира Деуліна у заході з нагоди Дня юриста, який проходив у стінах Національного університету “Одеська юридична академія”, та отримання ним нагороди від ректора цього вишу розпочато службову перевірку”, – йдеться у повідомленні.

На час проведення перевірки Володимира Деуліна відсторонено від виконання посадових обов’язків.

Як зазначили в НАБУ, результати перевірки будуть оприлюднені після її завершення.

8 жовтня голова Одеського територіального управління НАБУ Володимир Деулін отримав нагороду з нагоди Дня юриста з рук президента Одеської юридичної академії Сергія Ківалова, зазначає “Думська”.

Згідно з відео, розміщеним на сторінці Одеської юридичної академії у Facebook, на заході також був присутній начальник Одеського обласного ТЦК та СП Олександр Охріменко. Також були присутні представники місцевої влади. Зокрема, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський.ZN.UA повідомляє, що у червні 2021 року НАБУ провело обшуки в адміністративному корпусі НУ “Одеська юридична академія”. Слідчі дії відбувалися в межах кримінального провадження про можливу розтрату бюджетних грошей в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України) під час ремонту приміщень вишу.

Як зазначають джерела видання, інші гості отримали тільки грамоти й значки, а ось директор Одеського теруправління НАБУ – ще і цілу цінну монету НБУ (як можна припустити, судячи із фото).

“Взагалі, такі публічні заходи має погоджувати не лише пресслужба НАБУ, але й Управління внутрішнього контролю. Такі спірні заходи, де є очевидний конфлікт інтересів, співробітники НАБУ завжди погоджували із цим відділом. І то, що керівник такого рівня йде до фігуранта кримінальної справи його ж інституції й бере з його рук якусь там нагороду – нонсенс. І удар по репутації НАБУ, якому і без цього зараз проблем вистачає”, – додає джерело ZN.UA.

Президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов фігурує у справі про “плівки Вовка”, яку зараз слухає Вищий антикорупційний суд.

За даними ZN.UA, зокрема, НАБУ зафіксувала розмову між головою Окружного адмінсуду Києва Павлом Вовком і Сергієм Ківаловим, де суддя просить останнього підтримати позов проти Вищої кваліфікаційної комісії суддів, якщо раптом на нього “буде виходити хтось із Суворовського райсуду Одеси”. 

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"