НОВИНИ

05.12.2022

03.12.2022

02.12.2022

01.12.2022

30.11.2022

РУБРИКАТОР

Двоє поліцейських повелись на дезінформацію і втекли зі зброєю з Києва – їх розшукали

06.05.2022

Оголошено підозру двом працівникам батальйону тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції Києва, які в перший день війни втекли зі столиці, прихопивши табельну зброю.

Джерело: Київська міська прокуратура

Деталі: 24 лютого у зв’язку із введенням воєнного стану на території України, особовий склад Головного управління та тимчасово підпорядкованих міжрегіональних територіальних органів Національної поліції, що дислокуються у Києві було переведено на посилений варіант службової діяльності.

Поліцейських озброїли вогнепальною, автоматичною зброєю та залучили до посиленого варіанту службової діяльності.

За даними слідства, вищезгадані двоє поліцейських батальйону тактико-оперативного реагування, отримавши автомати, заступили на чергування на території міста Києва.

Проте, цього ж дня, отримавши від невідомих осіб інформацію щодо загрози захоплення Києва та нібито втечу президента України з міста, ці правоохоронці відмовились від виконання своїх службових обов’язків та самовільно залишили місце несення служби, не здавши видану їм зброю.

У подальшому чоловіки зброю приховали.

За результатами слідчих та розшукових дій правоохоронці встановили, де переховуються втікачі: один – у селі на Київщині, інший – в Житомирській області.

Наразі вказаним особам повідомлено про підозру у привласненні вогнепальної зброї та бойових припасів, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Працівників поліції уже звільнено з займаних посад. Слідчі дії тривають.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"