НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Двадцять молодиків з автоматами приїхали “рятувати” знайому, авто якої зупинила поліція

30.03.2022

Поліцейські зупинили автомобіль, за кермом якого була жінка. Під час перевірки документів вони виявили, що папери можуть бути підробленими. І тоді жінка покликала на допомогу чоловіка, а той приїхав з “групою підтримки”. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Згідно із матеріалами слідства, співробітники столичного управління патрульної поліції під час несення служби зупинили автомобіль Audi Q7, за кермом якого перебувала 52-річна жінка. Під час перевірки документів на автомобіль поліцейські виявили ознаки підроблення. Надалі за дзвінком жінки на місце події прибув її чоловік у супроводі двох десятків невстановлених осіб, озброєних автоматами.

При цьому чоловік почав нецензурно ображати поліцейських, звинувачуючи у безпідставній зупинці автомобіля його дружини, та наказав групі підтримці відібрати у патрульних зброю. Невідомі, оточивши поліцейських та спрямувавши на них зброю, виконали злочинну вказівку.

За результатами комплексу оперативно-розшукових заходів, проведених силами Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіцї Украіни, Управління стратегічних розслідувань в Київській області ДСР НПУ та поліції Києва, вдалося встановити та затримати чоловіка, який керував невідомими та надавав їм вказівку відібрати у поліцейських зброю.

Наразі 57-річному чоловіку повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"