НОВИНИ

21.09.2019

20.09.2019

19.09.2019

18.09.2019

РУБРИКАТОР

Дотримання прав людини у Качанівській виправній колонії на Харківщині перевірили монітори

27.02.2019

Моніторингова група у складі керівника відділу регіонального представництва в східних областях Департаменту регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Сергія Кузьменка, регіонального координатора взаємодії з громадськістю в Харківській області Андрія Бохвалова та громадського монітора національного превентивного механізму Костянтина Ключарьова здійснила візит до Державної установи «Качанівська виправна колонія (№ 54)».

Моніторингова група виявила порушення прав маломобільних осіб та таких, що підпадають під категорію осіб з інвалідністю. Вхід до будівлі адміністративної частини не облаштований пандусом.

В лазні дисциплінарного ізолятора не облаштована штучна вентиляція. Прогулянкові дворики дуже малі за площею.

Крім того, на вході до приміщення, де перебувають особи, яким обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, встановлена решітка, що необов’язково.

У секторі, де відбувають покарання особи, засуджені до довічного позбавлення волі, відсутня кімната для соціально-виховної роботи.

Звіт за результатами моніторингу та рекомендації щодо усунення виявлених недоліків будуть спрямовані до Північно-Східного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Джерело