НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Доступ до реєстру судових рішень відновлено. Але не для всіх

06.04.2022

З урахуванням потреби забезпечення безпеки щодо цілісності бази даних, доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень відновили для суддів та працівників правоохоронних органів.

Про це повідомили у Державній судовій адміністрації.

«Технічним адміністратором було обмежено загальний та повний доступ до судових рішень, внесених до Реєстру. Проте, зараз доступ відновлено, хоча певне обмеження таки буде присутнє. Доступ до Реєстру буде надаватися відповідно до списків осіб від голів судів та керівників правоохоронних органів, які визначатимуться користувачів персонально», – зазначив заступник голови ДСАУ Сергій Чорнуцький.

Повний доступ до ЄДРСР поки що буде обмежено для працівників апарату судів, секретаріату Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а також для суддів тих судів територіальна підсудність справ яких змінена.

Представники правоохоронних та силових структур мають надати адміністратору Реєстру актуальні списки уповноважених осіб, але не більше 2 осіб з кожного органу та з кожного його територіального управління.

Загальним для усіх користувачів Реєстру обов’язковим є термінове інформування адміністратора Реєстру та ДСА України про настання

обставин, що потребують скасування доступу до Реєстру, а також про втрату, викрадення чи розголошення облікових даних, наданих для отримання такого доступу.

Загальний же доступ до реєстру на вебпорталі «Судова влада України» наразі обмежено в цілях безпеки.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"