НОВИНИ

18.09.2020

17.09.2020

16.09.2020

15.09.2020

РУБРИКАТОР

Дочка керівниці волинської судової адміністрації навчається в одному з найдорожчих вишів світу (відео)

14.12.2019

Дочка керівниці волинської державної судової адміністрації Наталії Коцирій навчається в одному з найдорожчих вишів світу. В філії американського університету, який знаходиться у Катарі.

Країна Катар славиться тим, що входить у топ найдорожчих нашої планети. Навчання в університеті обходиться у 60 тисяч доларів за окремий період.

А все решта – страшно й уявити, бо 20-річна студентка, судячи з її Інстаграму, ні в чому собі не відмовляє. Ані у сумочках світових дизайнерів, ані у розкішних ресторанах, яхтах та подорожах. За її сторінками у соціальних мережах можна вивчати географію світу.

Але виникає одне питання: за які гроші така розкіш? При всіх розрахунках ані мама, ані тато дозволити собі такої розкоші не зможуть, навіть якщо віддадуть усі свої заощадження. А ще незрозуміло, чому мама забрала з декларації мажорну студентку?

Дочка волинської держслужбовиці вчиться у найдорожчому виші світу – у Катарі

Дочка керівниці волинської державної судової адміністрації Наталії Коцирій навчається в одному з найдорожчих вишів світу. В філії американського університету, який знаходиться у Катарі. Країна Катар славиться тим, що входить у топ найдорожчих нашої планети. Навчання в університеті обходиться у 60 тисяч доларів за окремий період. А все решта – страшно й уявити, бо 20-річна студентка, судячи з її Інстаграму, ні в чому собі не відмовляє. Ані у сумочках світових дизайнерів, ані у розкішних ресторанах, яхтах та подорожах. За її сторінками у соціальних мережах можна вивчати географію світу. Але виникає одне питання: за які гроші така розкіш? При всіх розрахунках ані мама, ані тато дозволити собі такої розкоші не зможуть, навіть якщо віддадуть усі свої заощадження. А ще незрозуміло, чому мама забрала з декларації мажорну студентку?

Gepostet von Телекомпанія "Аверс"/ Avers television company am Donnerstag, 13. Juni 2019

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"