НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Для захисту власного будинку в українця має бути зброя, – очільник МВС Монастирський

03.06.2022

Українці “здали іспит” на відповідальне володіння зброєю, захищаючи Україну з моменту вторгнення Росії. Про це заявив глава МВС Денис Монастирський, інформує  Інтерфакс-Україна.

“Наші громадяни витримали тест на володіння зброєю, починаючи з 24 лютого у масовому форматі, оскільки було роздано десятки тисяч одиниць зброї”, – зазначив міністр, коментуючи результати опитування в “Дії”.

За словами Монастирського, опитування в “Дії” щодо зброї лише засвідчило зміну ставлення людей до питання обігу зброї. Міністр нагадав, що рік тому проводилося соцопитування, і тоді воно показало, що лише третина громадян вважає за можливе володіння зброєю для власного захисту.

“Сьогодні ситуація повністю змінилася: дві третини громадян вважають себе за можливі відповідальними власниками зброї”, – додав глава міністерства.

Він наголосив, що “іспит” на відповідальне володіння зброєю складено.

“Сьогодні більшість відповідальних власників зброї перебувають на фронті, захищають наші міста… Це найбільше “опитування”, яке могло бути”, – наголосив глава МВС.

“Ми переконані, що парламентарі внесуть відповідні зміни у другому читанні. Коли буде розгляд цього законопроєкту – поки я не можу сказати, це питання до парламентарів. Але те, що концепція володіння зброєю має бути іншою, що це має бути врегульовано на рівні закону про обіг зброї – це однозначно. Ми розуміємо, і моя особиста позиція в тому, що для захисту власного будинку в українця має бути зброя”, – підсумував Монастирський. 

 Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"