НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Монастирський: Для захисту домівок українцям потрібно дозволити використовувати зброю

22.06.2022

Глава МВС Денис Монастирський виступає за законне володіння короткоствольною зброєю. Про це міністр заявив в інтерв’ю Bloomberg.

“Це є підставою для мене вважати, що можна дозволити купувати та зберігати пістолети вдома. … Післявоєнний заклик здати зброю не буде почутий, оскільки більшість українців, як і раніше, почуватимуться в небезпеці”, – зазначив Монастирський.

За словами очільника МВС, законне володіння короткоствольною зброєю “було б запобіжним заходом в очікуванні різкого повоєнного зростання злочинності”.

“Безумовно, для захисту своїх домівок мирним жителям потрібно дозволити використовувати зброю”, – сказав Монастирський. 

Міністерство внутрішніх справ очікує, що у Раді готується до другого читання законопроєкт про обіг цивільної зброї, який буде готовий протягом двох місяців.

Під час інтерв’ю Денис Монастирський повідомив, що це питання викликало неабияку дискусію. Оскільки російське вторгнення наближається до свого п’ятого місяця, більшість українців підтримують таке рішення.

У травні агентство «Рейтинг» провело опитування, згідно з яким 58% українців підтримують цивільну зброю, тоді як 39% – проти: «Це було перше опитування, яке показало, що кількість тих, хто підтримує надання громадянам права на володіння вогнепальною зброєю зросла більш ніж удвічі», – наголосив Денис Монастирський.

Нагадуємо, у травні проводилося онлайн-опитування в «Дії», яке МВС та Мінцифри провели за дорученням Президента. 58% вважають, що українське суспільство готове до розширення переліку дозволеної вогнепальної зброї.

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"