НОВИНИ

20.05.2024

17.05.2024

16.05.2024

15.05.2024

14.05.2024

10.05.2024

РУБРИКАТОР

Депутати планують ліквідувати Бюро економічної безпеки

21.10.2022

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової, митної політики Данило Гетьманцев на Форумі «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади».

«Моя позиція щодо діяльності Бюро економічної безпеки однозначно негативна, при тому що я є автором закону. Закон був гарний, але Ми не бачимо жодних результатів,— сказав депутат. — Ми зробили цей орган, щоб те, що робила податкова поліція, не повторилося. Але 80% складу бюро — колишні податківці. І все керівництво податкової перейшло до бюро. І всі злочини, які вони робили – також. Тоді питання: нащо ми це робили? Тому звичайно ми зараз маємо зробити перезавантаження БЕБ».

Експерти також зазначають що БЕБ продовжує «кошмарити» бізнес і не дає жодних надходжень до бюджету.

«Показники роботи бюро відсутні. Діяльність бюро є непрозорою. Інформація, яку надає бюро, не знаходить підтвердження. Маски-шоу продовжується»,— зазначив аналітик CASE-Ukraine Андрій Саварець.

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадце головну проблему у створенні БЕБ бачить в непрозорому конкурсі на призначення посад в Бюро.

«Якщо ми бачили, що всі податківці себе призначали в Бюро, то яку ефективність ми від них чекали?»,— сказав він. За його думкою при призначенні нового складу БЕБ мають врахувати такий негативний досвід.

Нагадаємо, Бюро економічної безпеки заявило про арешт товарних знаків компанії російського олігарха на 2 млрд грн. Ймовірно, йдеться про «Альфа-груп».

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"