НОВИНИ

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

РУБРИКАТОР

Департамент головної інспекції: як і для чого його створюють у поліції

09.03.2021

Під час відеоселекторної наради Ігор Клименко повідомив, що завданням новоствореного Департаменту є нагляд і сприяння у вдосконаленні службової діяльності  всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни.

«Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів, забезпеченні рівномірного навантаження на поліцейських, виявленні причин недоліків у роботі поліції та їх усуненні, наданні методичної та практичної допомоги поліцейським для недопущення недоліків і прорахунків у їх повсякденній роботі, оцінюванні якості надання поліцейських послуг і здійсненні контролю за дотриманням службової дисципліни в підрозділах поліції», – повідомив Глава Нацполіції.

Департамент головної інспекції як структурний підрозділ центрального органу управління поліції сформовано на базі двох управлінь – інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення.

У новому Департаменті будуть функціонувати два управління:  підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань. Аналогічна структура планується і в територіальних Головних управліннях Національної поліції України.

«Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами. Відбір буде проводитися за підтримки наших міжнародних партнерів із ІСІТАР», – зазначив Ігор Клименко.

02.03.2020 стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, невдовзі – розпочнеться відбір на інші посади. Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться  формування територіальних підрозділів. Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року.

Тимчасове виконання обов’язків начальника Департаменту головної інспекції покладено на полковника поліції Антона Рязанова.

Нагадаємо: раніше Голова Національної поліції України повідомив, що Головна інспекція Нацполіції не лише виявлятиме недоліки, а й допомагатиме в організації роботи .

Анкету можна заповнити – за посиланням: оголошення про заміщення вакантних посад у Департаменті головної інспекції 

Довідково: ІСІТАР – це міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США

 Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"