НОВИНИ

04.10.2023

03.10.2023

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

РУБРИКАТОР

ДБР завершило розслідування щодо експравоохоронниці з Вовчанська, яка втекла разом з окупантами

02.06.2023

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишньої працівниці правоохоронного органу з Вовчанська Харківської області, яка працювала на загарбників під час тимчасової окупації частини регіону. Обвинувальний акт направлено до суду.Після захоплення Вовчанська жінка пішла домовлятися із військовими рф та розповіла, що працювала в українській правоохоронній системі.

Виторгувавши собі посаду в черговій частині місцевої окупаційної міліції, жінка робила все, що наказували окупанти: реєструвала заяви, організовувала оперативне реагування на повідомлення, які надходили та направляла групи загарбників на виклики.

Напередодні звільнення Вовчанська вона слідом за російськими військовими втекла до рф.

Колишня працівниця правоохоронного органу обвинувачується у дезертирстві та добровільному зайнятті громадянином України посади в правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 4 ст. 408 та ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі до 15 років.

Процесуальне керівництво здійснює спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

Нагадаємо, раніше ДБР завершило розслідування щодо зрадниці з Харківщини, яка погрожуючи розправою колегам-правоохоронцям агітувала їх переходити на бік ворога.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"