НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

ДБР затримало зрадника – начальника окупаційної “поліції” Балаклії

12.09.2022

Відпрацьовуючи інформацію щодо можливої співпраці правоохоронців з російськими окупантами у звільненій Балаклії на Харківщині, силовики встановили зрадника, який очолював “поліцейський відділок”.

Про це інформує пресцентр Державного бюро розслідувань.

До окупації чоловік був одним з керівників поліції Балаклійщини, а коли прийшли російські загарбники – добровільно зголосився з ними співпрацювати та очолив окупаційний відділок.

“Після того, як Збройні сили України вибили з міста загарбників, зрадник вирішив втекти до так званої ЛНР. Але цього зробити не встиг. Його затримали у місті Куп’янськ. Нині вирішується питання повідомлення про підозру, а також обрання міри запобіжного заходу. Процесуальне керівництво здійснює Харківська обласна прокуратура. ДБР нагадує, що покарання за співпрацю з ворогом – невідворотне”, – йдеться у повідомленні. 

На своїй сторінці у фейсбуку головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов повідомив прізвище зрадника.

“Батальйон “Донбас” 15-го полку Нацгвардії захопив у тільки шо звільненому Куп‘янську 7 полонених, з них два кадрових російських військових, 4 мобілізованих на окупованих територіях та зрадника Олега Калайду, який поступив на службу в російську поліцію в Балаклії. Зрадник, як і інші полонені, передані у спецслужби. “Россия всегда вас бросит, всегда”. Усі, хто співпрацював з російськими окупантами миттєво фільтруються та затримуються, ніякої евакуації зрадників Росія не проводила, про втечу своїх військ російські генерали навіть багатьох своїх солдат не попереджали”, – розповів журналіст.

Джерело

Джерело 2

Джерело 3

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"